KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14052089
nr 1405 2089
Ingrid Wermelin
(f. 1941), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad Wermelin. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 58x49 cm
Ingrid Wermelin De Lange, svensk konstnär född 1941.
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 juni 2021
kl 18:57:25
22/4 07:08:40
100 kr
21/6 18:32:27
21 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer